چرخ خیاطی تیپیکال

تیپیکال از گذشته تا کنون:

تیپیکال دارای سابقه طولانی در زمینه تجهیزات دوخت است که  برای 70 سال بر روی توسعه و تولید ماشین آلات دوخت صنعتی متمرکز شده است. پس از 70 سال انباشت تکنولوژی، با قدرت قوی و استعداد قوی در توسعه محصول ماشین آلات دوخت، ساخت ماشین آلات، تولید قطعات دقیق، ماشینکاری دقیق و دیگر واحد های کسب و کار است.
واحد پردازش دقیق ماشینکاری عمدتا در طراحی و ساخت ماشین آلات برای تولید، نگهداری، تعمیر و نگهداری، حمل و نقل، خطوط مونتاژ، قالب، وسایل، ابزار، ابزار اندازه گیری و ماشین آلات خاص مشغول به کار است. واحد کسب و کار دارای بیش از 100 مجموعه از تجهیزات حرفه ای از قبیل ماشین تراش، رول سنگ زنی، ماشین آلات فرز، دستگاه فرز پورتال، دستگاه مختصات خسته کننده، ماشین سنگ زنی دقت و برش سیم.

واحدکاری شرکت:

واحد کاری ماشینکاری دقیق بیش از 50 کارمند دارد که همه آنها بیش از 10 سال تجربه در ماشینکاری و تولید دارند. مهندسین ارشد، مهندسین و تکنسین های ارشد بیش از 20٪ را تشکیل می دهند.

تیپیکال در چرخچی:

ما برای شما در این فروشگاه انواع محصولات از جمله چرخ های صنعتی آن هم از برند با سابقه تیپیکال فراهم آورده ایم. برند تیپیکال در دو حیطه چرخ های صنعتی و چرخ های خانگی فعال است.

از جمله دسته بندی های موجود درسایت:

چرخ راسته دوز صنعتی

سردوز صنعتی 

سردوز صنعتی  3 نخ

راسته دوز کامپیوتری

راسته دوز تیغه دار

چرخ الیک D

چرخ بطر لوله ای

چرخ کمپلت فول کامپیوتری

دور دوز تشک

ویدئو معرفی تیپیکال:

اطلاعات بیشتر ...
فیلتر

نمایش 1–30 از 104 نتیجه