تفال

معرفی برند:

تفال برندی فرانسوی است که فعالیت خود را از سال ۱۹۵۶ یعنی حدود ۶۰ سال پیش آغاز کرده است. نام این برند (Tefal) از کنار هم قرار گرفتن ابتدای واژه‌های Teflon و Aluminium ساخته شده است.

این شرکت در بدو تاسیس همواره تمام تلاش خود را معطوف نیازهای مشتریان نموده و این نیازها را در قالب ایده‌های نو برآورده کرده است.تاریخچه تفال با نوآوری ها و ابتکارات جهانی قابل معرفی است.

ماموریت شرکت:

هر روز متفاوت است و هر خانواده ای منحصر به فرد است. حالات و نیازهای شما دائماً در حال تکامل است.
ما در تفال به تناسب خانه ای پر از زندگی اعتقاد داریم. اما ما همچنین می دانیم که گردباد زندگی روزمره همیشه آسان نیست.

امروز با تفال:

امروزه محصولات این شرکت در بیش از ۱۲۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. به واسطه دستاوردهای نامحدود و رشد پیش‌بینی شده، همواره در تولید لوازم نچسب آشپزی در جهان نوآور بوده و در ساخت زودپزها، کتری‌ها، اتوهای بخار و سرخ کن‌ها نیز پیشگام بوده است.این برند مخترع ظروف نچسب، نه تنها ظروف آشپزی مثل زودپز و سرخ کن بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است.

ویژگی های محصولات تفال:

کیفیت : اجناس و کالا های موجود در بازار و خریداری شده توسط مشتریان دارای کارنامه

تنوع محصولات : ساخت لوازم برقی خانگی و غیره برقی خانگی

رنگ بندی : محصولات تفال دارای تنوع رنگ بندی بوده و مناسب هر سلیقه است.

راحتی کار: محصولات تفال زیاد پیچیده نبوده و کار با آن راحت است.

تفال در کشورهای دیگر:

در برخی از کشورها ایالات متحده، نیز با نام T-Fal به بازار عرضه می شود.

به دنبال ایدئولوژی گسترش  مشتری جهانیاین برند ، در ماه مه 2014 با خرید یکی از بزرگترین مارک های خانگی مصرف کننده هند Maharaja Whiteline وارد بازار هند شد.

محصولات تفال نه تنها در ایران بلکه در اروپا و آمریکا طرفداران خاص خود را دارد. به طوری که با مراجعه به فروشگاه لوازم خانگی، چه فروشگاه اینترنتی یا فروشگاه های در سطح شهر، بدون شک  قسمتی از کسب و کار خود را به فروش لوازم خانگی تفال اختصاص داده اند.

 

اطلاعات بیشتر ...
فیلتر

نمایش یک نتیجه