چرخ خیاطی ژانومه

چرخ خیاطی ژانومه:

ژانومه یک شرکت ژاپنی است که فعالیت خود را در سال 1921 میلادی در زمینه تولید چرخ خیاطی در شهر توکیو آغاز کرد. دفتر مرکزی این شرکت در شهر هاچی‌اوجی توکیو واقع شده است. بنیانگذار شرکت ژانومه یوساکو اوسه است و مدیر اجرای آن هاشیرو ماکابه نام دارد. این شرکت بیش از 3500 نفر پرسنل دارد و بزرگ ترین و پرتیراژ ترین شرکت در زمینه ی تولید چرخ خیاطی در جهان به حساب می آید.

شرکت ژانومه اولین شرکتی است که چرخ خیاطی و گلدوزی را برای مصارف خانگی تولید و به بازار عرضه کرد و امکان استفاده از چرخ خیاطی را برای تمامی مردم جهان فراهم نمود.

این شرکت با تلاش مستمر خود سرانجام بعد از 58 سال فعالیت در عرصه چرخ خیاطی موفق به ساخت اولین چرخ خیاطی کامپیوتری جهان در سال 1979 شد، و در سال 1989 توانست رکورد فروش بیشترین چرخ خیاطی از نوع خانگی را از آن خود کند.

چشم اندازشرکت ژانومه:

نام ژانومه در واقع به معنای چشم مار است که برگرفته از شباهت ماسوره به چشم مار است.

این برند یک برند جهانی شناخته شده است که امروزه در بیش از 100 کشور جهان گسترده شده است. سیستم توزیع محصولات ژانومه از طریق نمایندگی های فروش در سرتاسر جهان انجام می شود و اطلاعات نمایندگی ها از طریق وب سایت رسمی این شرکت در دسترس می باشد. برای مشتریان این بدین معنی است که اگر به قطعات، لوازم جانبی و یا دفترچه راهنما نیاز داشته باشند می توانند نیاز خود را از طریق نمایندگی های رسمی ژانومه در کشورهای مختلف مرتفع سازند.

همچنین این شرکت بزرگ ترین و قوی ترین شرکت تولید کننده اتوپرس در جهان است که با بیش از 120 مدل متنوع در رتبه نخست قرار دارد. و اتو پرس ژانومه جزو باکیفیت ترین اتو پرس ها در بازار شناخته می شود.

ماموریت شرکت ژانومه:

این شرکت با هدف ارائه محصولات لوازم خانگی با بکارگیری ازآخرین فناوری روزالگویی برای صنعت دوخت ودوز و نساجی جهان می باشد.

شرکت با اجرای تحقیقات بنیادی، توسعه کاربردی و انجام مطالعات احیاگرانه و آینده نگر، درحوزه صنعت خود با ارتقای کیفیت و توسعه تنوع محصولات خود را در سطح ملی و بین المللی ارائه می دهد.

ما به موفقیت خود ایمان داریم زیرا تلاش میکنیم با ارتقای کیفیت و خدمات جهت افزایش رضایت مشتریان با شناسایی و پاسخگویی سریع به نیازها گام های محکم تر برای رسیدن به آینده بهتربرداریم.

هدف ژانومه:

کسب عنوان برترین در زمینه فعالیت خود و حفظ و صیانت از ارزش های شرکت می باشد.ما مهمترین و موثرترین عامل توسعه خود را وفاداری نمایندگی‌های خود می دانیم و با هدف حمایت معنوی سعی در ایجاد اطمینان خاطر همه ذینفعان هستیم.

ویدئو معرفی ژانومه:

شما در فروشگاه چرخچی میتوانید علاوه بر برند با سابقه ژانومه برندهای معتبر دیگری مانند تیپیکال، برادر، جک، جکی، رویانگ و … را هم ببینید و ببرسی کنید. اگر بین چند مدل شک دارید برای انتخاب مشاوران ما قبل از خرید در کتار شما هستند تا هر سوالی که دارید از آن ها بپرسید.

اطلاعات بیشتر ...
فیلتر

نمایش 1–30 از 113 نتیجه