جک

برند جک:

شرکت تعاونی ماشین دوخت قهرود (ایران جک – سهیل) با 30 سال سابقه، در حال حاضر  بیشترین سهم بازار را در تجهیز واحدهای تولیدی ( قبل از دوخت،  دوخت و تکمیلی ) دارد و نماینده‌ی چندین شرکت از کشورهای آلمان، ایتالیا، ژاپن، تایوان، ترکیه و چین می‌باشد.
ضمنا این شرکت در بخشهای نرم افزاری با بهره‌گیری از کادری مجرب در بخش‌های مشاوره، آموزش و سرویس و همچنین همکاری با دانشگاه ها، مراکز تربیت مربی و فنی حرفه‌ای و آموزشگاه ها ،گام‌های مؤثری در مسیر شکوفایی صنعت  پوشاک ایران برداشته است.

8 سری اصلی محصولات عبارتند از دستگاه های پخش، دستگاه برش اتوماتیک، راسته دوز ، سردوز ، میاندوز ، ماشین مخصوص، دستگاه خودکار جیبی و موتورهای صرفه جویی در انرژی، همه اینها به طور گسترده ای در پوشاک، کفش، چمدان، مبلمان، چرم، خودرو ، هوا فضا و غیره.
شرکت تعاونی ماشین دوخت قهرود در طی سالهای اخیر گامهایی مهمی در راستای توسعه بخش نرم افزاری مرتبط با خطوط تولید پوشاک برداشته از جمله  نرم افزارهای طراحی الگو ، الگوساز ، گلدوزی و نرم افزار بهینه سازی خط تولید پوشاک که می تواند موجب کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری و بالابردن کیفیت گردد.

  پشتیبان فنی

برای این شرکت فروش آغاز مسئولیت بوده و تأمین رضایت خاطر مشتریان را از مهمترین وظایف خود می دانیم . بهره گیری از نیروهای متخصص و توجه ویژه به آموزش تکنسین ها به ویژه در شهرستانها  از اولویت های این شرکت می باشد.  لذا هر ساله تعدادی از تکنسین ها  جهت به روز رسانی اطلاعات و بالابردن سطح دانش به خارج از کشور اعزام کرده تا بتوانیم  در بخش خدمات سهمی بیتشری از رضایت مشتریان را کسب نماییم.

این شرکت مصمم به عرضه تجهیزات و دستگاه‌های باکیفیت، ارایه خدمات پس از فروش برتر و تامین لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز در حاقل زمان ممکن می باشد .

جک همیشه برای نوآوری اختصاص داده شده است و به عنوان مثال، گواهینامه سیستم مانند ISO9000، ISO14000 و OHSAS18000 و گواهینامه CE را در نوآوری محصول و کنترل کیفیت ارایه می دهد.

دسته بندی های موجود در چرخچی:

از برند جک در دو دسته چرخ های صنعتی و خانگی چرخ خیاطی موجود است.

چرخ خیاطی های موجود از این برند :

اطلاعات بیشتر ...
فیلتر

نمایش 1–30 از 98 نتیجه